କଲିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ୬୧ ତମ ଓଡିଶା ରାଜ୍ୟ ସନ୍ତରଣ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ ୨୦୨୧ ର ସମାପନ

0 7

୬୧ ତମ ଓଡିଶା ରାଜ୍ୟ ସନ୍ତରଣ ଚାମ୍ପିଅନସିପର ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନ କାଲିଙ୍ଗା ଷ୍ଟାଡିୟମ ମଧ୍ୟରେ ବିଶ୍ୱ ସ୍ତରୀୟ ବିଜୁ ପଟ୍ଟନାୟକ ସନ୍ତରଣ ପୁଲ କମ୍ପ୍ଲେକ୍ସରେ ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି। ସାଇକ୍ଲୋନନ୍ ଗୁଲାବ କାରଣରୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଂ ଅବସ୍ଥା ସତ୍ତ୍ ଏହି ଆଇକନିକ ସୁବିଧା ପାଇଁ ସମ୍ପ୍ରତି ନବୀକରଣ ଏବଂ ଓଡ଼ିଶା ସ୍ୱିମିଂ ଆସୋସିଏସନ ଏବଂ କ୍ରୀଡ଼ା ଏବଂ ଯୁବ ସେବା ବିଭାଗ, ଓଡ଼ିଶା ସରକାରଙ୍କ ଉଦ୍ୟମ ଯୋଗୁଁ ସମସ୍ତ ପାଣିପାଗ ପୁଲ ଏକ ସଫଳ ରାଜ୍ୟ ସଭାକୁ ଟାଣି ନେଇଥିଲା |
୧୬ ଜିଲ୍ଲାର ମୋଟ ୧୯୮ ଆଥଲେଟ୍ ଦୁଇ ଦିନିଆ ସାକ୍ଷାତ ରେ ୧୪୦ ଟି ଇଭେଣ୍ଟରେ ପ୍ରତିଯୋଗୀତା କରିଥିଲେ l
ଉଭୟ ଜୁନିଅର ଏବଂ ସିନିୟର ବର୍ଗରେ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରୁଥିବାବେଳେ ମନାତା ମିଶ୍ର, ଦିବ୍ୟଙ୍କା ଦିବ୍ୟାଜୟୋତି ପ୍ରଧାନ, ଜାଡୁ ବୁଡେକ୍ ପ୍ରତ୍ୟେକ ୧୦ ଟି ପଦକ ଜିତିଥିବାବେଳେ ସିନିୟର ବର୍ଗରେ ପ୍ରତୀସା ରୟ ଏବଂ ଶୁଭ୍ରଷ୍ଣ ପାଟ୍ରା ୫ ଟି ପଦକ ଜିତିଛନ୍ତି।

ଚାମ୍ପିୟନଶିପ୍‌ର ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ମାନ୍ନା ମିଶ୍ର ଏହାକୁ ୫୦ ମିଟର ବ୍ରେଷ୍ଟଷ୍ଟ୍ରୋକ୍ ଇଭେଣ୍ଟରେ ନ୍ୟାସନାଲ୍ କରିଥିଲେ।
ରାଜ୍ୟ ସନ୍ତରଣ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ ର ଏହି ସଂସ୍କରଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସଂଗଠିତ ମିଟ୍ ଏକ ଅଂଶଗ୍ରହଣକାରୀ ସନ୍ତରଣକାରୀଙ୍କ ଅଭିଭାବକ ଭାବରେ ମନୋନୀତ ହୋଇଛି | ସନ୍ତରଣରେ ପଦକ ଆଶା ସୃଷ୍ଟି କରିବାର ଓଡିଶାର ସାମର୍ଥ୍ୟ ଅଛି ଏବଂ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣରେ ନିରନ୍ତରତା ହେଉଛି ପ୍ରମୁଖ | ଏହାକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି କ୍ରୀଡା ବିଭାଗ ସୁଇମିଂ ପୁଲ୍କୁ ନବୀକରଣ କରିଛି l

ଇପିଏ ନିଉଜ ( ଇଷ୍ଟର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରେସ୍ ଏଜେନ୍ସି )

Leave A Reply

Your email address will not be published.